Обавјештења за студенте - педагогија

Предшколска педагогија 2:

Милева Црногорац   7

Пријовић Јована      6

Ђерић Јована           7

Обрадовић Николина   6

Шекара Невена        7

Марковић Драгана    7

 

Увод у андрагогију:

Ковачевић Ведрана  6

Упис оцјена је 11.10. у 13:30 часова, кабинет 301. 

Испит из Методичких основа ПМО, одржан 6. 10. положили су:

- Душанка Ристић     осам 8

- Николина Рајић       седам 7

- Драгана Караклић     седам 7

Испит из Иноватиних методичких модела ПМО, одржан 6. 10. положили су:

- Божица Дубљевић     седам 7

- Ђурђина Јездић         седам 7

- Зорица Милидраговић    седам 7

Упис оцјена 20. 10. у 9:00, кабинет 305

Андрагогија:

1. Анђела Ћубић 23 бода

 

Историја школства:

1.Ђурђина Ћуповић 42 бода

2. Никола Николић 19 бодова

3. Његош Тешендић 28 бодова

4. Алексија Гргур 5 бодова

 

Компоненте васпитања:

1. Драгана Марковић 33 бода

2. Ана Ћодо 24 бода

3. Анђела Бјелаковић 14 бодова

4. Кристина Бејатовић 0 бодова

 

Педагогија слободног времена:

1. Јована Токовић 11 бодова

 

Национална историја педагогије:

1. Душко Бабић 17 бодова

Методика специјалног образовања:

Капетина Милица   8

Новаковић Илија     7

Упис оцјена је у понедјељак, 9.10 у 12:30 часова, кабинет 301!

Испит из предмета Управљање и руковођење школом ће се одржати 10.10. у 10 часова. 

Историја школства:

1. Жељана Лаловић 22 бодова

2. Ђурђина Ћуповић 10 бодова

Педагогија слободног времена:

1. Светлана Табаковић 29 бодова

2. Ана Ћубић 19 бодова

Андрагогија:

1. Анђела Ћубић 23 бода

Увод у методологију педагогије:

Драгана Шуковић   20 бодова

Јована Ћорић        25,5 бодова

 

Методе и технике педагошког истраживања:

Весна Савић              24 бода

Анђела Елчић          21,5 бодова

Стефан Марковић   20,5 бодова

 

Теорије васпитања:

Зорица Милидраговић   30,5 бодова

Божица Дубљевић         29 бодова

Неда Братић                  27 бодова

Анђела Ћубић               23 бода

 

Истраживање педагошке праксе- нико није положио!

УСМЕНИ ИСПИТ ЗА СВЕ НАВЕДЕНЕ ПРЕДМЕТЕ ЈЕ У ПОНЕДЈЕЉАК, 2.10. У 13 ЧАСОВА!

 

Методичке основе језичко-умјетничке наставе:

Зорица Милидраговић   7

Упис оцјена је 29.9 у 9 часова. 

Испит из Енлеског језика-морфологија у октобарском испитном року ће се одржати 4.10 у 12 часова, учионица 102.

Предшколска педагогија 1:

Живановић Виолета   6

Велетић Ђорђе           6

 

Методика рада школског педагога:

Лазар Гавриловић    8

 

Предшкослак педагогија 2:

Беатовић Биљана    8

 

Породична педагогија, Увод у андрагогију -нико није положио.

Упис оцјена ће бити у четвртак, 28.9 у 13 часова. ДОЛАЗАК ОБАВЕЗАН!

Предшколска педагогија 2:

Бјелаковић Анђела  7

Гутић Милица   7

Радић Снежана  8

Тодоровић Милица  6

 

Породична педагогија:

Малиш Милица  6

 

Методика рада педагога:

Лазар Гавриловић   8

 

Увод у анрагогију:

Светлана Табаковић 6

 

Упис оцјена је 18.9 у 12 часова. ДОЛАЗАК ЈЕ ОБАВЕЗАН!!!

© 2017 Филозофски факултет Универзитета у Источном Сарајеву, Алексе Шантића 1, 71420 Пале